Samolepka - Futsal Havířov

Samolepka - Futsal Havířov

Samolepka "Futsal Havířov" je k dispozici v rozměrech 35 x 18 mm, 60 x 30 mm a 80 x 40 mm.

Vyber rozměr
32 Kč
/ks
26 Kč
/ks  bez DPH
KOUPIT
Množstevní zvýhodnění
1 ks
32 Kč / Ks
2 ks
29 Kč / Ks
10 ks
26 Kč / Ks
20 ks
23 Kč / Ks
Dostupnost: do týdne
Popis produktu
Samolepka "Futsal Havířov" je k dispozici v rozměrech 35 x 18 mm, 60 x 30 mm a 80 x 40 mm.
Rozměr : 3,5 x 2
Tvar : Obdélník
Technologie výroby
Tisk a řez

Samolepky tiskneme na velkoformátovém ploteru Roland VS 640i. Jedná se o kombinovaný plotr, který samolepky vytiskne a zároveň vyřízne.Samolepka může být libovolného tvaru , jen nesmí mít ostré rohy. Stačí minimální rádius v řádech desetin milimetru.

Zalití pryskyřicí

Dokonale vytištěné samolepky se zalívají pryskyřicí. Pryskyřice se míchá vákuovým mixérem, aby neobsahovala bublinky a následně se rozlévá poloautomatickým dávkovačem na jednotlivé samolepky.

Varianty materiálů

Jak v případě PVC samolepky i pryskyřice disponujeme více variantami. Standardně používáme Flex variantu, která je dobře tvarovatelná a umí se velice dobře přizpůsobit ohybům na podkladové ploše. V případě zakázkovové výroby je možné zvolit Hard verzi, případně u větších formátů použít verzi samolepky s odtokovými nanokanálky pro snadnější odstranění bublin vzniklých při lepení.

Samotné lepení samolepky

Povrch je před nalepením samolepky potřeba důkladně odmastit. Zejména u větších samolepek (např. pro motokros) je vhodné plast mírně nahřát a v místě drsnějších ohybů nebo zlomů nahřívat i samotnou samolepku. Ta díky tomu dokonale přilne a zůstane v požadovaném tvaru.