Jak to všechno začalo?

Za projektem samolepak.cz stojí Adam Švanse, Standa Novák a parta kolegů z webového studia CS Technologies s.r.o. 3D samolepky nás zaujali a rozhodli jsme se vytvořit eshop, kde do budoucna najdete tisíce návrhů. V současné době jsme úplně na začátku.

Jak to všechno začalo?

Z každé dovolené jsme si vozili samolepku, kterou jsme si lepili za zadní dveře naší staré dodávky. A když už jednou začnete, není úplně lehké se smířit s tím, že někde prostě tu samolepku neseženete. Začalo to občasným dokoupením samolepky některého státu a nakonec nás totálně zaskočila Albánie. Samolepku měli, ale byla tak nějak hezčí a kvalitnější než všechny ostatní... V řadě samolepek na autě jednoduše vynikala natolik, že jsme si začali klást otázky. Co je to za technologie? Jaktože vypadá lépe než novější samolepky?

3D samolepka neboli logoprint

Samolepku nejprve vytiskneme na velice kvalitní PVC materiál a vyřízneme řezacím plotrem do jakéhokoliv tvaru. Samolepky následně zalijeme vrstvou dokonale promíchané čiré pryskyřicí, která vytvoří skvělý 3d efekt a tisk dokonale chrání před vnějším opotřebením.

Technlogie výroby

Samolepky, taková blbost, ale ...

Pořídíli jsme technologii na práci s pryskyřicí a připravili eshop, který by měl do budoucna obsahovat desetiticíce návrhů. Zároveň umíme vyrobit libovolnou samolepku zakázkově a to klidně od 1 ks. Stačí si pohrát s naším konfigurátorem  nebo poslat poptávku.

Jako další skvělé využití této jedinečné technologie se ukázala výroba motokrosových polepů. Standardně se vyrábějí laminované. Se synem jezdíme a máme zkušenost, že se po čase v krajích mohou začít loupat. Vyzkoušeli jsme si udělat 3D polepy a výsledek fajn. Okraje jsou krásně zaoblené a povrch méně klouže, což je při držení motorky velice příjemné. V současné době si můžete vybrat z několika šablon, které rozšiřujeme. V praxi každý návrch vyladíme. Nepříjemná je cena pryskyřice a pracnost výroby. Cenově není možné konkurovat laminaci. Naše polepy budou vždy o něco dražší.