Samolepka - minivlajky Evropa

Samolepka - minivlajky Evropa

Samolepky 35 státu Evropy.

500 Kč
/ks
413 Kč
/ks  bez DPH
KOUPIT
Množstevní zvýhodnění
1 ks
500 Kč / Ks
2 ks
450 Kč / Ks
10 ks
400 Kč / Ks
20 ks
350 Kč / Ks
Dostupnost: do týdne
Popis produktu

Set samolepek obsahuje státy:

Lotyšsko, Moldavsko, Polsko, Španělsko, Slovensko, Chorvatsko, Albánie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Makedonie, Řecko, Černá hora, Srbsko, Slovinsko, Rumunsko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Finsko, Francie, Itálie, Lucembursko, Německo, Norsko, Rakousko, Island, Kosovo, Litva, Lichtenštejnsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká británie, Rusko

Rozměr : 3 x 2,3(35ks)
Tvar : Vlajka
Technologie výroby
Tisk a řez

Samolepky tiskneme na velkoformátovém ploteru Roland VS 640i. Jedná se o kombinovaný plotr, který samolepky vytiskne a zároveň vyřízne.Samolepka může být libovolného tvaru , jen nesmí mít ostré rohy. Stačí minimální rádius v řádech desetin milimetru.

Zalití pryskyřicí

Dokonale vytištěné samolepky se zalívají pryskyřicí. Pryskyřice se míchá vákuovým mixérem, aby neobsahovala bublinky a následně se rozlévá poloautomatickým dávkovačem na jednotlivé samolepky.

Varianty materiálů

Jak v případě PVC samolepky i pryskyřice disponujeme více variantami. Standardně používáme Flex variantu, která je dobře tvarovatelná a umí se velice dobře přizpůsobit ohybům na podkladové ploše. V případě zakázkovové výroby je možné zvolit Hard verzi, případně u větších formátů použít verzi samolepky s odtokovými nanokanálky pro snadnější odstranění bublin vzniklých při lepení.

Samotné lepení samolepky

Povrch je před nalepením samolepky potřeba důkladně odmastit. Zejména u větších samolepek (např. pro motokros) je vhodné plast mírně nahřát a v místě drsnějších ohybů nebo zlomů nahřívat i samotnou samolepku. Ta díky tomu dokonale přilne a zůstane v požadovaném tvaru.