Samolepka - jméno s motivem hnědý medvěd

Samolepka - jméno s motivem hnědý medvěd

Samolepka s motivem hnědý medvěd a editovatelným jménem

Editovatelné vlastnosti

0 / 8 znaků
46 Kč
/ks
38 Kč
/ks  bez DPH
Množstevní zvýhodnění
1 ks
46 Kč / Ks
2 ks
42 Kč / Ks
10 ks
37 Kč / Ks
20 ks
33 Kč / Ks
Dostupnost: do týdne
Popis produktu
Samolepka s motivem hnědý medvěd a editovatelným jménem
Rozměr : 4 x 2 (edit)
Technologie výroby
Tisk a řez

Samolepky tiskneme na velkoformátovém ploteru Roland VS 640i. Jedná se o kombinovaný plotr, který samolepky vytiskne a zároveň vyřízne.Samolepka může být libovolného tvaru , jen nesmí mít ostré rohy. Stačí minimální rádius v řádech desetin milimetru.

Zalití pryskyřicí

Dokonale vytištěné samolepky se zalívají pryskyřicí. Pryskyřice se míchá vákuovým mixérem, aby neobsahovala bublinky a následně se rozlévá poloautomatickým dávkovačem na jednotlivé samolepky.

Varianty materiálů

Jak v případě PVC samolepky i pryskyřice disponujeme více variantami. Standardně používáme Flex variantu, která je dobře tvarovatelná a umí se velice dobře přizpůsobit ohybům na podkladové ploše. V případě zakázkovové výroby je možné zvolit Hard verzi, případně u větších formátů použít verzi samolepky s odtokovými nanokanálky pro snadnější odstranění bublin vzniklých při lepení.

Samotné lepení samolepky

Povrch je před nalepením samolepky potřeba důkladně odmastit. Zejména u větších samolepek (např. pro motokros) je vhodné plast mírně nahřát a v místě drsnějších ohybů nebo zlomů nahřívat i samotnou samolepku. Ta díky tomu dokonale přilne a zůstane v požadovaném tvaru.